naprawa rolet

Naprawa rolet Wrocław

Oferujemy darmową wycenę usługi naprawy, serwisu oraz konserwacji rolet.

Przed zgłoszeniem awarii sprawdź jaki system rolet zewnętrznych masz zamontowany (klikając tekst). Dodatkowe informacje pozwolą nam usprawnić proces naprawy rolety.

tel. 501-146-374
tel. 504-850-244

Naprawa rolet Wrocław oraz serwis innych produktów oferowanych przez naszą firmę to bardzo ważny aspekt naszej działalności. Służymy pomocą i oferujemy usługi w zakresie naprawy produktów innych firm branży technik osłonowych.

Rolety zewnętrzne z upływem czasu zużywają się, a zastosowane w nich elementy ulegają awariom. W takich sytuacjach wymagany jest profesjonalny serwis rolet. Dzięki oferowanym przez nas usługom naprawy rolet we Wrocławiu i okolicach, można z łatwością uniknąć kosztownej wymiany całej przesłony. Zajmujemy się serwisem rolet kompleksowo: diagnozujemy problem, wymieniamy uszkodzone części.
Awaria rolet jest sprawą kłopotliwą i niecierpiącą zwłoki, dlatego przy każdym zleceniu dokładamy wszelkich starań, by naprawa rolet przebiegła sprawnie i bezproblemowo.

Przed zgłoszeniem awarii sprawdź jaki system rolet zewnętrznych masz zamontowany. Dodatkowe informacje pozwolą nam usprawnić proces naprawy rolety.

Wykonujemy serwis naprawy rolet, bram rolowanych, panelowych, krat rolowanych, w centrach i pasażach handlowych na terenie Wrocławia i okolic.
Awaryjne otwieramy dostęp do punktów handlowych, hal magazynowych, biur, garaży oraz innych miejsc użyteczności publicznej zabezpieczonych roletą lub kratą która uległa awarii.
Działamy szybko i fachowo, wszelkiego rodzaju drobne naprawy, awaryjne otwieranie dostępu do punktów handlowych dokonywane jest od ręki.
– awaryjne otwieranie i naprawa rolet, bram oraz krat w pasażach i   galeriach handlowych
– interwencyjne uruchomienie i naprawa rolet oraz bram
– naprawa napędów i automatyki pracy rolet
– naprawa uszkodzonych elementów (zwijaczy, taśm, linek)

Naprawa rolet Wrocław – oferta serwisowa

W naszej ofercie serwisowej proponujemy przeróbki rolet zewnętrznych obsługiwanych ręcznie za pomocą taśmy na napęd mechaniczny (silnik)
Oferta obejmuje:
– instalację silnika
– poprowadzenie instalacji elektrycznej
– montaż sterowania radiowego (pilot)
– montaż włączników
– montaż centralek
modernizacja napędów i automatyki elektrycznego sterowania rolet i bram
wymiana uszkodzonych i wadliwie działających elementów      mechanicznych i elektrycznych
stałe umowy serwisowe

Rolety zewnętrzne- modele oraz sposoby montażu:

markizy wrocław

roleta adaptacyjna- natynkowa

rolety zewnętrzne

roleta podtynkowa (INTEGRO)

serwis rolet

roleta nadstawna

Naprawa markiz Wrocław

W naszej ofercie serwisowej mamy do zaoferowania również profesjonalną obsługę w zakresie przeglądu, konserwacji oraz naprawy markiz.

Elementami w markizach które najczęściej ulegają awarią są ramiona markiz oraz samo poszycie. Dzieje się to zazwyczaj podczas silnego wiatru kiedy nie zdążymy zwinąć markizy lub automatyka wiatrowa w porę nie zareaguje (brak zasilania podczas burzy, wyczerpane baterie w czujce, bardzo gwałtowny, porywisty wiatr). W takiej sytuacji oferujemy naszą pomoc w zakresie wymiany uszkodzonych elementów.

Kontakt

naprawa rolet

Treść widoczna na stronie internetowej