Markizy Wrocław

Markizy tarasowe we Wrocławiu  

Relaks i wypoczynek na tarasie to prawdziwa przyjemność w ciepłe, letnie dni. Niestety, pogoda nawet latem potrafi być bardzo zmienna. Palące słońce lub deszcz mogą skutecznie zakłócić nam upragnione czas na świeżym powietrzu. Rozwiązaniem tego problemu mogą być markizy Wrocław- tarasowe, które nie tylko będą pełniły funkcje skutecznego zadaszenia, lecz staną się także piękną ozdobą naszych tarasów.

Markizy tarasowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości stopu aluminium a tkaniny wykorzystane na  poszycia pozyskiwane są od czołowych europejskich dostawców. Każda stosowana tkanina posiada odpowiedni certyfikat i atest. Lekka konstrukcja oraz szeroki wybór sterowań w połączeniu z automatyką pogodową zapewni Państwu komfort użytkowania. Zastosowanie sugerowanej automatyki pozwoli w komfortowy i bardzo bezpieczny sposób cieszyć się nią przez długi czas.

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktu do wielkości i konstrukcji tarasu, wykonanie na wymiar oraz przede wszystkim co jest najważniejsze profesjonalną usługę montażową. Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom naszych Klientów, oferujemy prawie sto różnych kolorów i wzorów tkanin oraz pięć kolorów konstrukcji markiz. Produkty oferowane przez naszą firmę objęte są trzyletnim  okresem gwarancji, zapewniającym bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania.

Różnorodne warianty markiz

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nasz klient posiada własne wymagania, upodobania oraz oczekiwania. Stąd też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i zawsze służymy swoją fachową poradą. Chętnie doradzamy jaka markiza pasuje najlepiej do konkretnego tarasu i jaki model sprawdzi się w danej sytuacji idealnie. Wykonujemy markizy na wymiar, co pozwala dopasować je dokładnie do wymiarów każdego tarasu. Wpisując w wyszukiwarce hasło: markizy Wrocław można zauważyć, że nasza firma oferuje bardzo wiele kolorów oraz wzorów markiz tarasowych. W naszej ofercie znajduje się około sto kolorów i wzorów tkanin, a także aż pięć kolorów konstrukcji w standardzie.

Ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów w ofercie umieściliśmy kilka wariantów markiz, a są to:

MALTA

Markizy Wrocław – Malta to lekka, wolnowisząca markiza, nadająca się doskonale do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu. Jej kompaktową konstrukcję wyróżnia uniwersalny uchwyt ścienno -sufitowy, zapewniający szybkość i prostotę montażu oraz umożliwiający pochylenie markizy nawet do 85 stopni. Łańcuch Fleyer’a zastosowany w przegubach sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na pięć standardowych kolorów.

Markizy Malta
Markizy Malta

 

 

SILVER PLUS

Markizy Wrocław – Silver Plus jest to markiza o lekkiej konstrukcji, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów
i balkonów średniej wielkości. Rozkładane ramiona markizy, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, są zamocowane na uchwytach wykonanych metodą
obróbki numerycznej. Łańcuch Fleyer’a zastosowany w przegubach sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania
uchwytów, a zarazem upraszcza montaż markizy. Opcjonalny aluminiowy daszek ochrania zwiniętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy.

Markizy Silver Plus
Markizy Silver Plus
AUSTRALIA

Markizy Wrocław – Australia to markiza, która doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje również zastosowanie w instalacjach komercyjnych. Markiza ta posiada rozkładane ramiona zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Łańcuch Fleyer’a zastosowany w przegubach sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury dzięki czemu markizy o dużej szerokości mają dobrze napiętą tkaninę. Opcjonalny aluminiowy daszek ochrania zwiniętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania.

markiza australia
Markizy Australia
Jamaica

 Konstrukcja markizy Jamaica Selt doskonale sprawdza się na dużych tarasach, jest ona połączenie elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia długą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania, ma na to wpływ konstrukcja ramion w połączeniu z precyzją wykonania przegubów i zastosowaniem łańcucha Flyera. Wszystkie te elementy zapewniają niezawodne, wieloletnie działanie. Konstrukcja umieszczona jest na belce stalowej o przekroju kwadratowym, co umożliwia dużą dowolność w rozmieszczeniu na niej konsol mocujących. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową, zapewniając bardzo dobrą trwałość i jakość powłoki lakierniczej. Opcjonalnie markizę można wyposażyć w napęd elektryczny i automatykę słoneczno-wiatrową oraz daszek osłaniający poszycie markizy.

Markizy Jamaica
Markizy Jamaica
 
PALLADIO

Markiza Palladio jest elegancką markizą z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a kaseta domyka się szczelnie osłaniając zwiniętą tkaninę. Zastosowanie w konstrukcji ramion markizy łańcucha Fleyer’a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewnia niezawodne, wieloletnie działanie. Dzięki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej tkanina jest napinana równomiernie. Palladio łączy w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Pozwala to korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetowej, czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu.

markizy Palladio
Markizy Palladio
 
DAKAR

Pełna kaseta o opływowych kształtach nadaje tej markizie nowoczesny i elegancki wygląd. Ta markiza również znajdzie zastosowanie przy dużych powierzchniach tarasów.

markizy Dakar
Markizy Dakar
VERANDA

System Veranda przeznaczony jest do przysłaniania płaskich powierzchni poziomych i ukośnych, takich jak ogrody zimowe, czy świetliki dachowe oraz pergole. System przeznaczony do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń

markizy Veranda
System Veranda

System Veranda przeznaczony jest do przysłaniania płaskich powierzchni poziomych i ukośnych, takich jak ogrody zimowe, czy świetliki dachowe oraz pergole. System przeznaczony do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń

Promienniki ciepła pod markizy

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest natychmiastowe, punktowe ciepło, czy to na tarasie, w hali przemysłowej, warsztacie, altance, patio, hali namiotowej, stacji obsługi pojazdów, na stanowisku pracy, w czasowo wykorzystywanym pomieszczeniu – pojawia się krótkofalowy promiennik podczerwieni dający natychmiastowe ciepło i ogrzewający bez strat ciepła. Jest to najtańszy sposób ogrzewania faktycznie wykorzystywanych powierzchni.

blank

 

Naprawa markiz we Wrocławiu

W naszej ofercie serwisowej mamy do zaoferowania również profesjonalną obsługę w zakresie przeglądu, konserwacji oraz naprawy markiz.
Elementami w markizach które najczęściej ulegają awarią są ramiona markiz oraz samo poszycie. Dzieje się to zazwyczaj podczas silnego wiatru kiedy nie zdążymy zwinąć markizy lub automatyka wiatrowa w porę nie zareaguje (brak zasilania podczas burzy, wyczerpane baterie w czujce, bardzo gwałtowny, porywisty wiatr). W takiej sytuacji oferujemy naszą pomoc w zakresie wymiany uszkodzonych elementów. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem markizy Wrocław

Katalog tkanin

blank

 

blank