Markizy tarasowe 

Relaks i wypoczynek na tarasie to prawdziwa przyjemność w ciepłe, letnie dni. Niestety, pogoda nawet latem potrafi być bardzo zmienna. Palące słońce lub deszcz mogą skutecznie zakłócić nam upragnione czas na świeżym powietrzu. Rozwiązaniem tego problemu mogą być markizy tarasowe, które nie tylko będą pełniły funkcje skutecznego zadaszenia, lecz staną się także piękną ozdobą naszych tarasów.

Markizy znajdujące się w naszej ofercie wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości stopu aluminium a tkaniny wykorzystane na  poszycia pozyskiwane są od czołowych europejskich dostawców. Każda stosowana tkanina posiada odpowiedni certyfikat i atest. Lekka konstrukcja oraz szeroki wybór sterowań w połączeniu z automatyką pogodową zapewni Państwu komfort użytkowania. Zastosowanie sugerowanej automatyki pozwoli w komfortowy i bardzo bezpieczny sposób cieszyć się nią przez długi czas.

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktu do wielkości i konstrukcji tarasu, wykonanie na wymiar oraz przede wszystkim co jest najważniejsze profesjonalną usługę montażową. Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom naszych Klientów, oferujemy prawie sto różnych kolorów i wzorów tkanin oraz pięć kolorów konstrukcji markiz. Produkty oferowane przez naszą firmę objęte są trzyletnim  okresem gwarancji, zapewniającym bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania.

Różnorodne warianty markiz

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nasz klient posiada własne wymagania, upodobania oraz oczekiwania. Stąd też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i zawsze służymy swoją fachową poradą. Chętnie doradzamy jaka markiza pasuje najlepiej do konkretnego tarasu i jaki model sprawdzi się w danej sytuacji idealnie. Wykonujemy markizy na wymiar, co pozwala dopasować je dokładnie do wymiarów każdego tarasu. Wpisując w wyszukiwarce hasło: markizy Wrocław można zauważyć, że nasza firma oferuje bardzo wiele kolorów oraz wzorów markiz tarasowych. W naszej ofercie znajduje się około sto kolorów i wzorów tkanin, a także aż pięć kolorów konstrukcji w standardzie.

Ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów w ofercie umieściliśmy kilka wariantów markiz, a są to:

MALTA

Lekka, wolnowisząca markiza, nadająca się doskonale do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu.

Markizy Malta

Markizy Malta

SILVER PLUS

Lekka i prosta konstrukcja czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości.

Markizy Silver Plus

Markizy Silver Plus

AUSTRALIA

Prosta i solidna konstrukcja. Doskonale sprawdza się na dużych tarasach.

markiza australia

Markizy Australia

Jamaica

 Konstrukcja markizy Jamaica Selt doskonale sprawdza się na dużych tarasach, jest ona połączenie elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia długą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania, ma na to wpływ konstrukcja ramion w połączeniu z precyzją wykonania przegubów i zastosowaniem łańcucha Flyera. Wszystkie te elementy zapewniają niezawodne, wieloletnie działanie. Konstrukcja umieszczona jest na belce stalowej o przekroju kwadratowym, co umożliwia dużą dowolność w rozmieszczeniu na niej konsol mocujących. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową, zapewniając bardzo dobrą trwałość i jakość powłoki lakierniczej. Opcjonalnie markizę można wyposażyć w napęd elektryczny i automatykę słoneczno-wiatrową oraz daszek osłaniający poszycie markizy.

Markizy Jamaica

Markizy Jamaica

PALLADIO

Elegancka markiza z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach.

markizy Palladio

Markizy Palladio

DAKAR

Pełna kaseta o opływowych kształtach nadaje tej markizie nowoczesny i elegancki wygląd. Ta markiza również znajdzie zastosowanie przy dużych powierzchniach tarasów.

markizy Dakar

Markizy Dakar

VERANDA

System Veranda przeznaczony jest do przysłaniania płaskich powierzchni poziomych i ukośnych, takich jak ogrody zimowe, czy świetliki dachowe oraz pergole. System przeznaczony do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń

markizy Veranda

System Veranda

System Veranda przeznaczony jest do przysłaniania płaskich powierzchni poziomych i ukośnych, takich jak ogrody zimowe, czy świetliki dachowe oraz pergole. System przeznaczony do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń

Naprawa markiz

W naszej ofercie serwisowej mamy do zaoferowania również profesjonalną obsługę w zakresie przeglądu, konserwacji oraz naprawy markiz.
Elementami w markizach które najczęściej ulegają awarią są ramiona markiz oraz samo poszycie. Dzieje się to zazwyczaj podczas silnego wiatru kiedy nie zdążymy zwinąć markizy lub automatyka wiatrowa w porę nie zareaguje (brak zasilania podczas burzy, wyczerpane baterie w czujce, bardzo gwałtowny, porywisty wiatr). W takiej sytuacji oferujemy naszą pomoc w zakresie wymiany uszkodzonych elementów.

TKANINY  KOLEKCJA 2019

Kolory tkanin – katalog

Foldery 2019