Markizy tarasowe 

Relaks i wypoczynek na tarasie to prawdziwa przyjemność w ciepłe, letnie dni. Niestety, pogoda nawet latem potrafi być bardzo zmienna. Palące słońce lub deszcz mogą skutecznie zakłócić nam upragnione czas na świeżym powietrzu. Rozwiązaniem tego problemu mogą być markizy Wrocław- tarasowe, które nie tylko będą pełniły funkcje skutecznego zadaszenia, lecz staną się także piękną ozdobą naszych tarasów.

Markizy znajdujące się w naszej ofercie wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości stopu aluminium a tkaniny wykorzystane na  poszycia pozyskiwane są od czołowych europejskich dostawców. Każda stosowana tkanina posiada odpowiedni certyfikat i atest. Lekka konstrukcja oraz szeroki wybór sterowań w połączeniu z automatyką pogodową zapewni Państwu komfort użytkowania. Zastosowanie sugerowanej automatyki pozwoli w komfortowy i bardzo bezpieczny sposób cieszyć się nią przez długi czas.

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktu do wielkości i konstrukcji tarasu, wykonanie na wymiar oraz przede wszystkim co jest najważniejsze profesjonalną usługę montażową. Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom naszych Klientów, oferujemy prawie sto różnych kolorów i wzorów tkanin oraz pięć kolorów konstrukcji markiz. Produkty oferowane przez naszą firmę objęte są trzyletnim  okresem gwarancji, zapewniającym bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania.

Różnorodne warianty markiz

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nasz klient posiada własne wymagania, upodobania oraz oczekiwania. Stąd też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i zawsze służymy swoją fachową poradą. Chętnie doradzamy jaka markiza pasuje najlepiej do konkretnego tarasu i jaki model sprawdzi się w danej sytuacji idealnie. Wykonujemy markizy na wymiar, co pozwala dopasować je dokładnie do wymiarów każdego tarasu. Wpisując w wyszukiwarce hasło: markizy Wrocław można zauważyć, że nasza firma oferuje bardzo wiele kolorów oraz wzorów markiz tarasowych. W naszej ofercie znajduje się około sto kolorów i wzorów tkanin, a także aż pięć kolorów konstrukcji w standardzie.

Ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów w ofercie umieściliśmy kilka wariantów markiz, a są to:

MALTA

Lekka, wolnowisząca markiza, nadająca się doskonale do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu.

Markizy Malta

Markizy Malta

SILVER PLUS

Lekka i prosta konstrukcja czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości.

Markizy Silver Plus

Markizy Silver Plus

AUSTRALIA

Prosta i solidna konstrukcja. Doskonale sprawdza się na dużych tarasach.

markiza australia

Markizy Australia

Jamaica

 Konstrukcja markizy Jamaica Selt doskonale sprawdza się na dużych tarasach, jest ona połączenie elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia długą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania, ma na to wpływ konstrukcja ramion w połączeniu z precyzją wykonania przegubów i zastosowaniem łańcucha Flyera. Wszystkie te elementy zapewniają niezawodne, wieloletnie działanie. Konstrukcja umieszczona jest na belce stalowej o przekroju kwadratowym, co umożliwia dużą dowolność w rozmieszczeniu na niej konsol mocujących. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową, zapewniając bardzo dobrą trwałość i jakość powłoki lakierniczej. Opcjonalnie markizę można wyposażyć w napęd elektryczny i automatykę słoneczno-wiatrową oraz daszek osłaniający poszycie markizy.

Markizy Jamaica

Markizy Jamaica

PALLADIO

Elegancka markiza z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach.

markizy Palladio

Markizy Palladio

DAKAR

Pełna kaseta o opływowych kształtach nadaje tej markizie nowoczesny i elegancki wygląd. Ta markiza również znajdzie zastosowanie przy dużych powierzchniach tarasów.

markizy Dakar

Markizy Dakar

VERANDA

System Veranda przeznaczony jest do przysłaniania płaskich powierzchni poziomych i ukośnych, takich jak ogrody zimowe, czy świetliki dachowe oraz pergole. System przeznaczony do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń

markizy Veranda

System Veranda

System Veranda przeznaczony jest do przysłaniania płaskich powierzchni poziomych i ukośnych, takich jak ogrody zimowe, czy świetliki dachowe oraz pergole. System przeznaczony do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń

Naprawa markiz

W naszej ofercie serwisowej mamy do zaoferowania również profesjonalną obsługę w zakresie przeglądu, konserwacji oraz naprawy markiz.
Elementami w markizach które najczęściej ulegają awarią są ramiona markiz oraz samo poszycie. Dzieje się to zazwyczaj podczas silnego wiatru kiedy nie zdążymy zwinąć markizy lub automatyka wiatrowa w porę nie zareaguje (brak zasilania podczas burzy, wyczerpane baterie w czujce, bardzo gwałtowny, porywisty wiatr). W takiej sytuacji oferujemy naszą pomoc w zakresie wymiany uszkodzonych elementów.

TKANINY  KOLEKCJA 2019

Kolory tkanin – katalog

Foldery 2019