Bramy garażowe oraz kraty rolowane

W naszej ofercie znajdują się również bramy garażowe czołowego producenta tych systemów na rynku firmy Aluprof. To producent systemów bram rolowanych z aluminium oferujący nie tylko bramy garażowe, ale również bramy przemysłowe i kraty do pasaży handlowych. Produkty te powstały głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrz domów mieszkalnych, budynków magazynowych, czy handlowo-usługowych oraz hal produkcyjnych. Konstrukcja systemów i staranne dopracowanie detali sprawia, że produkty te cechują się wysoką trwałością i wytrzymałością, gwarantując niezawodne działanie przez lata użytkowania.

Bramy rolowane stanowią doskonałe rozwiązania zwłaszcza w przypadku obiektów, gdzie mamy do dyspozycji niewiele miejsca, ponieważ pracują one w płaszczyźnie pionowej. Komfort obsługi zapewnia napęd elektryczny, dodatkowo wyposażone są one w napęd ręczny, co umożliwia otwieranie i zamykanie w przypadku braku zasilania. O bezpieczeństwo użytkowników przed przygnieceniem podczas zamykania bramy dba również zestaw fotokomórek. Zastosowanie sterowania radiowego umożliwia otwieranie i zamykanie bramy bez konieczności wysiadania z samochodu, co jest szczególnie ważne, gdy za oknem warunki atmosferyczne są niekorzystne. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii dostępnych na rynku istnieje możliwość sterowania bramą z poziomu komputera czy urządzeń mobilnych, jak tablety czy smartfony. Kraty zwijanej firmy Aluprof, która poza zabezpieczeniem pomieszczeń komercyjnych zapewnia także właściwą wentylację w pasażach i garażach podziemnych oraz parkingach wielokondygnacyjnych. 

W celu ochrony obiektów takich jak sklepy, banki, muzea czy też pasaże handlowe optymalnym rozwiązaniem jest montaż bram lub krat z naszej oferty. Produkty które przedstawiamy łączą dwie ważne cechy zabezpieczenie przed intruzem jak również charakteryzują się  estetyką wykonania. Kraty zwijanej firmy Aluprof, zabezpieczają pomieszczenie komercyjne, ale też nie zakłócają naturalnej cyrkulacji powietrza więc świetnie znajdują zastosowanie w pasażach i garażach podziemnych oraz parkingach wielokondygnacyjnych. Ważne jest też to że, kraty zwijane nadają się do montażu zarówno w obiektach nowopowstałych, jak i już istniejących.

 

Brama BGR SK

Brama BGR SK